O firmie

ebike.com.pl to adres online fabrycznego sklepu należącego do COCI E-motion sp. z o.o., warszawskiej linii montażowej rowerów elektrycznych. Producenta rowerów Cycledenis, AC-Emotion i Biclou, które w całości montujemy Polsce, tutaj mamy także serwis oraz magazyn części zapasowych.

COCI E-motion linia montażowa e-bike, Warszawa


Nasz zakład obejmuje blisko 5000 m2 powierzchni produkcyjnej i magazynowej na terenie City Point, na warszawskim Targówku. Wszystkie rowery w naszej ofercie są składane w Polsce / Warszawie, tutaj też przechodzą tor przeszkód i sprawdzone jeden po drugim trafiają w ręce partnerów biznesowych lub klientów. 

Możemy produkować rowery elektryczne dostosowane do potrzeb klientów, poczynając od kompletnego projektu w naszej filii w Chinach, gdzie możemy zaoferować najlepszą jakość i cenę oraz importować części do naszej linii montażowej w Warszawie.

Dla klientów, którzy chcą korzystać wyłącznie z obiektu naszej fabryki w Warszawie, możemy zbudować rower elektryczny za pomocą części dostarczonych przez klienta.

Daje to możliwość zaoferowania rowerów elektrycznych w bardzo konkurencyjnej cenie.
Możemy również dostarczyć rowery, które mamy w magazynie, aby pokazać Ci nasze ceny i jakość.

Nasz zakres usług obejmuje:
• montaż,
• ładowanie,
• transport,
• dostawa rowerów elektrycznych dla odbiorców detalicznych i hurtowych (z naszą marką lub z Twoim brandingiem)

Nasza linia montażowa i doświadczona załoga robocza jest w stanie produkować ponad 1500 e-bike miesięcznie. Czekamy na Ciebie!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 882 622 709

Email: sklep@ebike.com.pl

Waluty
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl